Pcim i Kancelaria Patentowa

Kancelaria Patentowa

Urodziłam się i mieszkałam w Pcimiu. Do Płocka przenieśliśmy się kilka lat temu. Mój mąż dostał ciekawą propozycję pracy, na którą zdecydował się przystać, żeby polepszyć nasze warunki bytowe. To była bardzo dobra decyzja. Stanowisko jakie piastuje to rzecznik patentowy w dużej firmie.

Kancelaria Patentowa w której pracuje mój mąż

Kancelaria PatentowaNa obrzeżach miasta znajduje się kancelaria patentowa, do której mój mąż dojeżdża autem i zajmuje mu to sporo czasu, jednakże praca jest bardzo ciekawa i dochodowa dlatego odległość nie stanowi dla nas problemu. Ostatnio nawet przyniósł pracę do domu, zawsze z ciekawością słucham jak mąż opowiada o swoich zajęciach. Ostatnio przydzielono mu zastrzeżenie nazwy firmy, która powstała jak się okazało niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Mąż był bardzo uradowany, ponieważ miał bardzo blisko, żeby przeprowadzić tam badania patentowe i zaoszczędził sporo czasu w tym dniu. Postanowiłam, że ugotuję dla niego bardzo dobry obiad. Mąż bardzo dużo opowiada o swojej pracy, twierdzi, że kancelaria patentowa, w której pracuje jest jedną z najlepszych na rynku i posiada wykwalifikowanych specjalistów. Mąż jest jednym z nich, w końcu pracuje jako rzecznik patentowy i jestem z niego bardzo dumna. Zastanawiałam się na czym polega zastrzeżenie nazwy firmy i mąż mi wszystko wyjaśnił. Jestem bogatsza o nową wiedzę. Nasz syn skończył gimnazjum i zastanawia się nad dalszą edukacją. Może w przyszłości pójdzie w ślady męża? Będzie pracował jako rzecznik patentowy w jakiejś dużej firmie i będzie przeprowadzał badania patentowe. Na razie musi się skupić jednak na nauce. Jakąkolwiek drogę w życiu wybierze to będziemy go z mężem na pewno wspierać. Wykazuję duże zainteresowanie muzyką, więc myślę, że może będzie chciał mieć jakąś wytwórnię muzyczną, albo zostanie artystą.

Ja zawodowo nie pracuję. Opiekuję się domem i rodziną, chociaż ostatnio myślę, aby rozpocząć jakieś studia. Pozwoliłoby mi to na zdobycie nowej wiedzy i pracy, za którą zaczęłam już od dawna tęsknić. Kiedy mąż wróci z pracy to z nim porozmawiam.

Kancelaria Patentowa, którą poelcam: www.kondrat.pl