Ozonowanie pomieszczeń w Krakowie

Żyjemy w czasach, kiedy zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu są na tyle szkodliwe, że konieczne jest stosowanie masek w sezonie grzewczym oraz oczyszczaczy powietrza w mieszkaniach. Jednak nawet to nie jest często wystarczające.

Jak się ozonuje pomieszczenia?

ozonowanie krakówW powietrzu, poza zanieczyszczeniami w postaci pyłów zawieszonych, kurzu i wszelkich alergenów, unoszą się przeróżne wirusy i bakterie, których nie usunie oczyszczacz powietrza. Dodatkowo osoby mieszkające w starczych domach czy miejscach gdzie panuje wilgoć, są narażone na działanie pleśni i grzybów, które są bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia. Z takim zagrożeniami może się rozprawić jedynie ozon w czystej postaci i dużym stężeniu. Jak wiadomo, z ozonu składa się warstwa ozonowa, która chroni naszą planetę przed szkodliwym promieniowaniem pochodzących ze słońca, ale ma on też działanie silnie dezynfekujące, które wykorzystywanie jest w skutecznym oczyszczaniu mieszkań czy biur. Jeżeli interesuje nas ozonowanie Kraków jest miastem, gdzie wiele firm sprzątających lub specjalistycznych z tej branży, oferuje swoje usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Pracownicy firmy przyjeżdżają do klienta ze specjalnym generatorem ozonu, który produkuje czysty ozon, którego stężenie pozwala na skutecznie zlikwidowanie wszelkich bakterii, grzybów i pleśni unoszących się w powietrzu, ale też znajdujących się w ścianach pomieszczeń. Ozonować można wszelkie przedmioty nieożywione oraz wszystkie pomieszczenia w domu.

Jednak są też pewne obostrzenia, których trzeba bezwzględnie przestrzegać, a mianowicie nie wolno przebywać w pomieszczeniu, gdzie wykonywane jest ozonowanie. Dopiero po skończonej usłudze, trzeba odczekać około dwadzieścia minut i można bezpiecznie wejść.