Nowoczesny styl obiektu noclegowego w Białce

Będąc na wakacjach w zeszłym roku nocowałem w obiekcie, który podbił moje serce swoim stylem. Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego – zwykle widziałem hotele w stylu tradycyjnym. To był pierwszy raz, gdy spałem w miejscu, które było zaprojektowane jako najnowocześniejszy obiekt w okolicy.

Urzekający obiekt noclegowy w Białce

noclegi - BiałkaZewnętrznie nic nie wskazywało na to, by środek miał być aż tak nowoczesny. Wszystko urządzone było w starym, ale odnowionym zamku. Już wówczas wprawne oko zauważyłoby przesłanki sugerujące, że środek będzie prawdziwym szokiem. Gdy tylko wszedłem, osłupiałem. Ogromne przestrzenie, idealnie dobrane kolory ścian i świateł, duży telewizor – wszystko wyglądało tak, jakby ktoś godzinami dobierał każdy jeden detal. Byłem w wielu obiektach noclegowych, ale to właśnie ten jeden w Białce był tym, który prawdopodobnie zapamiętam do końca życia. Wjechałem windą na korytarz na drugim piętrze. Okazało się, że i tam mogłem spodziewać się tylko i wyłącznie tego, co najlepsze. Gdy wszedłem do pokoju zrozumiałem, gdzie będę zawsze rezerwował noclegi – Białka była miejscem, które zapewne często będę odwiedzał, ale zawsze będę starał się nocować w tym obiekcie. Pokoje były znacznie większe niż w innych obiektach, ogromne wygodne łóżko zachęcało do tego, by się na nim zdrzemnąć. Wszystko tam mi się podobało – zwłaszcza też to, że było zrobione w nowoczesnym stylu. Ogromne okna prezentowały piękny widok – wysokie góry w całej swojej okazałości.

Gdy pokazywałem zdjęcia moim znajomym i rodzinie, wszyscy zapisywali sobie nazwę obiektu w którym byłem. Nie tylko mi się on podobał – wkrótce moi znajomi też zaczęli jeździć do Białki, dziwnym trafem zawsze wybierając ten sam obiekt co ja. Nie winiłem ich – sam też chciałem nocować tylko tam.