Nowoczesny domek letniskowy na działce

Wraz z mężem zakupiliśmy dużą działkę rekreacyjną za miastem. Nie stać nas na zakup domu i działki. Więc postanowiliśmy kupić działkę rekreacyjną należącą do ogrodów działkowych aby móc spędzać weekendy poza miastem.

Funkcjonalny domek na działce

domki letniskowe nowoczesneDziałka, jaką kupiliśmy była bardzo zaniedbana rosło na niej wiele chwastów, które osiągały prawie półtora metra długości. Działka od dawna była na sprzedaż i nikt się nią nie interesował właśnie w związku, z tym że kosztowała wiele pracy. Bardzo się cieszyłam na myśl o tym, że będziemy mieli kawałek swojej ziemi, którą będziemy mogli wspólnie zagospodarować. Na samym początku musieliśmy pozbyć się chwastów i wzmocnić ogrodzenie. Nie chciałam wycinać starych drzew owocowych dlatego musieliśmy wszystko bardzo dobrze rozplanować. Na działce znajdowała się mała stara altanka, która była już w ruinie. Postanowiliśmy ją rozebrać i na jej miejsce postawić nową bardziej funkcjonalną i nowoczesną. Aby kupić odpowiedni domek w zaczęliśmy swoje poszukiwania od przejrzenia internetu wpisałam w wyszukiwarkę domki letniskowe nowoczesne i czekałam na rezultaty. Na rynku jest bardzo duży wybór domków letniskowych i trudno było wybrać taki który spełniałby nasze wszystkie oczekiwania. Jednak gdy znalazłam stronę internetową jednego z producentów domków byłam zachwycona. Domki nie tylko były funkcjonalne, ale i bardzo pięknie wykonane. Każdy projekt miał w sobie coś niezwykłego. Trudno było zdecydować jaki domek będzie najbardziej pasował do naszej działki i naszych potrzeb. Jednak wspólnie z mężem wybraliśmy domek, który spełniał nasze oczekiwania, i prezentował się naprawdę pięknie. Mieścił się także w naszym budżecie co bardzo nas cieszyło.

Cały sezon wiosenny i letni spędziliśmy na naszej działce. Jednak dopiero gdy na ziemi pojawił się dom miejsce to nabrało swojego niesamowitego charakteru. Domek letniskowy miał wiele przestrzeni do zagospodarowania i był bardzo przytulny.