Nowe dziecięce pościele

Jestem mamą na pełen etat. Zajmuję się swoimi dziećmi – córką i synem i poświęcam im oraz zajmowaniu się domem prawie cały swój czas. Bardzo dbam o swoje dzieci i o dom. Lubię gotować oraz sprzątać. Dużą uwagę przykładam też do tego jak wygląda nasz dom. Lubię kupować różne ozdoby oraz ładne tekstylia.

Lubię pościele dziecięce od polskiego producenta

znany polski producent pościeli dla dzieciBardzo lubię kupować rzeczy, które są produkowane w Polsce. Ostatnio znany polski producent pościeli dla dzieci bardzo mnie zaskoczył swoją najnowszą kolekcją. Bardzo dużo z pościeli jakie mają moja córka oraz jej młodszy brat są produkcji właśnie tej konkretnej firmy i bardzo je lubią, bo są wygodne i mają ładne wzory. Ale ostatnio moim zdaniem firma przeszła samą siebie kiedy wypuściła na rynek pościele z tradycyjnymi wzorami kojarzącymi się z Polską. Bardzo podobają mi się takie łowieckie wzory, więc nie mogłam powstrzymać się przed kupnem. Wzorów było moim zdaniem naprawdę dużo i nie wiedziałam, które konkretnie pościele powinnam wybrać. Jedna z pościeli była ozdobiona nadrukami z postacią z bajki Reksio, więc tą pościel wybrałam praktycznie od razu. Oprócz tego wybrałam jeszcze dwie pościele. Jedną granatową z kolorowymi wzorami, bo byłam pewna, że spodoba mi się mojemu synowi. Druga była zaś jest bardzo jasna i prosta i nie ma zbyt wielu nadrukowanych wzorów, ale wygląda bardzo uroczo. 

Lubię pościele z tej firmy, ponieważ materiał z jakiego są one zrobione zawsze jest bardzo wytrzymały ale jednocześnie też miękki. Nie ma żadnych problemów z praniem tych pościeli –  nie tracą one na swojej jakości, co jest dość częste w przypadku tekstyliów. Dzieciom śpi się w nich niesamowicie wygodnie i podobają im się pod względem dizajnu, więc z pewnością w przyszłości w moim domu znajdzie się więcej pościeli z tej firmy.