Najnowsze zdobycze techniki

Jednym z najnowszych wynalazków ostatnich dziesięcioleci są drony. Jako bezzałogowe statki powietrzne kiedyś wykorzystywane były jedynie przez siły zbrojne, obecnie służą także do rozrywki. Za pomocą dronów można szukać skarbów, robić zdjęcia na dużych wysokościach oraz urządzać popularne ostatnio wyścigi.

Zalety innowacyjnego drona do wyścigów

walkera f210 3dWśród dronów wyścigowych wyróżnia się zaawansowany technologicznie model walkera f210 3d. Pojazd ten zachwyca użytkowników przede wszystkim pełnym trybem akrobacji. Wystarczy jeden przycisk, a dron obraca się do góry nogami, a dzięki zmianie ruchu śmigła potrafi tak lecieć dopóki użytkownik nie zmieni jego pozycji. Ponadto urządzenie może latać w dowolnej pozycji podanej przez osobę nim sterującą. Czas reakcji na polecenie obrotu to jedyne 5 milisekund. Przy tak szybkiej reakcji na akrobacje bardzo ważna jest jakość kamery. Walkera f210 3d posiada analogową kamerę, której widoczność sięga kątowi 120°. Jest to ważne, ponieważ daje gwarancję, że dany dron nie zderzy się z innym podczas wyścigu. Kolejną zaletą kamery jest wbudowanie w nią system night vision, który pozwala na poruszanie się drona nocą. Cechą charakterystyczną budowy f210 3d modułowość. Powstały one w taki sposób, aby można je było bez problemu rozbudować oraz w razie potrzeby zdemontować. Rama tego drona jest bardzo wytrzymała. Producent poddał go wielu testom m.in. bardzo wysokim i bardzo niskim temperaturom, znacznej wilgotności, a przede wszystkim oporności na uderzenia.

Dron walkera f210 3d gotowy jest do użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Świetnie nadaje się na prezent. Z pewnością sprawi wiele radości pasjonatom podniebnych lotów. Z tym dronem z pewnością uda się wygrać niejeden wyścig i zasłużyć na uznanie przeciwników.