Najlepszy dietetyk w mieście

Gdy miałam zaplanowany ślub jedyną rzeczą o jaką się martwiłam było to jak wyglądam. Nie byłam wtedy szczupłą osoba. I ważyłam o wiele za dużo. Nie wzięło się to znikąd. Po prostu zawsze lubiłam dobrze i tłusto zjeść a do tego mało się ruszałam.

Skuteczna dieta przed ślubem

dietetyk bydgoszczTakże w efekcie miałam od lat nadwagę, z którą nic nie robiłam. Jednak gdy myślałam o swoim ślubie to pierwszy raz poczułam motywację, że jednak chciałabym spróbować coś zmienić. Nawet z zakupem sukni czekałam bo miałam nadzieję na to, że uda mi się schudnąć i kupić coś w mniejszym rozmiarze. Zdawałam sobie sprawę z tego, że raczej sama nie dam rady nic zrobić. Postanowiłam skorzystać z pomocy dietetyka i zrobić to jak należy. Denerwowałam się bardzo przed pierwszą wizytą. Jednak okazało się, że pani dietetyk bydgoszcz nie dość, że posiada dużą wiedzę to jeszcze jest bardzo sympatyczna i szybko rozładowała to moje napięcie. Podczas wizyty dowiedziałam się jakie błędy robię. Ja najbardziej w dietach bałam się tego, że mogę być głodna. Nie wyobrażałam sobie tego i wiedziałam, że wtedy mogę się złamać. Pani dietetyk obiecała mi, że dobierze dla mnie taką dietę podczas której będę jadła smacznie i zdrowo. A na pewno już nie będę głodna. Wątpiłam w to trochę. Jednak gdy już dostałam rozpiskę co mam jeść trzymałam się jej i nie pozwalałam sobie na żadne odstępstwa. Posiłki były smaczne i w zupełności najadałam się nimi. Już po kilku dniach zauważyłam, że czuje się lepiej.

Nie miałam tego wiecznego uczucia przejedzenia. Po prostu czułam się lepiej. A za jakiś czas zaczęłam chudnąć. Do wesela udało mi się zrzucić tyle, że wyglądałam tak jak sobie to wymarzyłam. Dodatkowo cały czas się zdrowo odżywiam i cieszę się swoją nową figurą. Jestem pewna, że nie wrócę już do swoich starych przyzwyczajeń.