Nadaj swojej skórze młody wygląd.

Każdy z nas z wiekiem musi liczyć się z tym, że będzie się starzeć. Niestety, jest to naturalny proces i nie możemy go powstrzymać. Być może są osoby, które uważają się za bardziej atrakcyjne w wieku średnim niż w młodości, jednak lwia część społeczeństwa chciałaby pozostać na zawsze młoda i piękna.

Mimo, iż jest to marzenie ściętej głowy, można w pewien sposób ograniczać proces starzenia się tak, by nasza skóra nie zdradzała naszego prawdziwego wieku. Zmarszczki, które są indykatorem procesu starzenia się można podzielić na kilka kategorii.
Po pierwsze wyróżnić możemy zmarszczki mimiczne. Pojawiają się one na skórze z powodu ruchów mimicznych mięśni twarzy, np podczas tego, gdy się śmiejemy lub wyrażamy jakiekolwiek emocje za pomocą naszej twarzy. W wyniku często powtarzających się ruchów mięśni twarzy, skóra nie jest w stanie rozkurczać się już całkowicie, a na naszych twarzach pojawiają się tzw. linie mimiczne. Zmarszczki takie możemy zaobserwować w okolicach oczu , ust oraz czoła. Jednak zniszczeniu nie ulegają włókna kolagenowe czy elastyna. Takie procesy pojawiają się naturalnie z wiekiem.
Drugi rodzaj zmarszczek, to zmarszczki grawitacyjne. Jest to naturalny proces starzenia się skóry, który spowodowany jest oddziaływaniem przyciągania ziemskiego. W wyniku tego właśnie procesu dochodzi do degradacji włókien kolagenowych, elastyny. W naszej skórze zaczyna brakować również kwasu hialuronowego wiążącego cząsteczki wody , zatem nawilżającego naszą skórę.
Trzeci rodzaj zmarszczek, to zmarszczki strukturalne. Wynikają one z trybu naszego życia.

Aby skutecznie zabezpieczyć się przed wystąpieniem powyższych procesów warto zaopatrzyć się w odpowiedni suplement diety. Jego działanie będzie lepsze niż używanie kosmetyków ze względu na to, że działa on od wewnątrz naszego organizmu. W składzie suplementu Laboteq Skin znajdziemy związki, które skutecznie pozwolą nam zniwelować wszystkie powyższe rodzaje zmarszczek, a nasz portfel nasz budżet nie zostanie nadmiernie nadszarpnięty przy zakupie.

Dodaj komentarz