Musiałam wynająć kopiarkę

Prowadzę biuro odpowiedzialne za wprowadzanie danych do systemów komputerowych dla dużych firm. Wszystkie dokumenty, które od nich dostajemy są przez nas kserowane, a następnie pracownicy wprowadzają je do komputera. Nie zatrzymujemy oryginalnych dokumentów. Ostatnio popsuła nam się w firmie kopiarka. Szybko oddałam ją do serwisu, ale okazało się, że naprawa potrwa co najmniej miesiąc.

Udało mi się niedrogo wynająć kopiarkę

niedrogi wynajem kopiarekNie mogłam na tak długi okres czasu pozostawić swoją firmę bez kopiarki dokumentów. Chwilę zastanawiałam się na tym, jak najlepiej postąpić w takiej sytuacji. W końcu zdecydowałam się na niedrogi wynajem kopiarek. Okazało się, że w mojej okolicy znajduje się firma, która dostarcza kopiarki na wynajem w bardzo przystępnej, niskiej cenie. Zdecydowałam się udać tam jeszcze tego samego dnia i zapytać, kiedy będą mogli dostarczyć dla mnie kserokopiarkę. Okazało się, że nie dość, że mogą to zrobić jeszcze dzisiaj, to w dodatku mogę dowolnie wybrać model kopiarki, z tych które mają na stanie. Bez problemu znalazłam wśród nich kopiarkę bardzo podobną do tej, którą oddałam do serwisu. Wiedziałam, że taki sprzęt jest niezwykle wydajny i bardzo szybko kseruje kolejne strony. Byłam również przekonana, że moi pracownicy nie będą mieli problemów z jej obsługą. Podpisałam umowę o wynajem i już wieczorem tego dnia, kopiarka została dostarczona do biura.

Bardzo szybko przekonałam się, że jest to świetne rozwiązanie dla firm, które w swoich biurach bardzo dużo kserują, czyli takich jak moja. Kopiarki są bowiem objęte gwarancją i jeśli któraś z nich się uszkodzi, nie muszę samodzielnie ponosić kosztów naprawy, chyba że jest to ewidentnie uszkodzenie z mojej winy. Dodatkowo długoterminowy wynajem kopiarek jest bardzo tani, przystępny cenowo.