Moje ulubione gumowe buty

Kiedy mówię komuś, że moim ulubionym obuwiem są gumowe buty to przeważnie dziwnie na mnie patrzy. Tymczasem ja naprawdę uwielbiam buty, które wyglądają jak zrobione z gumy i uważam je za niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju dlatego też noszę je bardzo często i staram się je przemycać do wielu codziennych oraz wieczorowych sytuacji.

Meliski są to buty niezwykle wygodne

gumowe meliskiMoimi ulubionymi butami są meliski. Pamiętam, że kiedy pierwszy raz kupiłam sobie gumowe meliski to nie były one praktycznie w ogóle znane w Polsce. Dlatego też wiele z moich koleżanek po cichu śmiało się z butów, które noszę. Teraz jednak same mają w szafie po kilka par melisek i je po prostu uwielbiają. Wiem, że to nie jest zbyt znaczący szczegół, ale odczuwam pewną satysfakcję, że od razu wiedziałam co jest modne i fajne. Meliski uwielbiam przede wszystkim za to, że są to niezwykle wygodne buty i to niezależnie od modelu. Wiele osób twierdzi, że w takich butach bardzo poci się noga i są one niezbyt higieniczne. Wydaje mi się, że te osoby nie miały okazji spróbować oryginalnych melisek, bo te w żadnym wypadku nie sprawiają takich problemów. Jest tak ponieważ meliski są wykonane z takiego materiału, który przepuszcza powietrze, co sprawia, że stopa w takim bucie czuje się bardzo komfortowo. Moim ulubionym modelem melisek są zdecydowanie balerinki z kokardami, które można wymieniać. Mam trzy pary takich balerinek w różnych kolorach, a więc mogę tworzyć naprawdę różne połączenia kolorystyczne.

Cieszę się, że firma produkujące oryginalne meliski cały czas wypuszcza na rynek nowe kolekcje i stara się żeby modele butów były różnorodne. Dzięki temu myślę, że to obuwie nigdy mi się nie znudzi. Meliski są zbyt wygodne dla stopy i komfortowe do noszenia, w szczególności latem, że nie wyobrażam sobie rezygnacji z kupowania nowych modeli melisek.