Mój brat jest radcą prawnym w Pruszczu Gdańskim

Zdarza się, że członkowie naszej własnej rodziny bardzo nas zadziwiają z niektórymi rzeczami. Okazuje się, że potrafią oni zmotywować się tak bardzo, że nigdy nie podejrzewalibyśmy ich o tak duże pokłady energii oraz zaangażowania. Tak właśnie było w przypadku mojego brata.

Zawód radcy prawnego w pełni odpowiadał mojemu bratu

radca prawny pruszcz gdańskiBył ode mnie o rok młodszy, i zawsze był bardzo leniwy. Wszystko przychodziło mu z łatwością, aczkolwiek nie potrafił na niczym skupić się na dłużej. Byłem w szoku widząc, że w liceum naprawdę się za siebie wziął i poszedł do przodu z ocenami. Jego wyniki matury były niewiarygodne i nim się obejrzeliśmy rozpoczął studia prawnicze. Wiedzieliśmy, że uda mu się dokończyć to, co zaczął. Od dłuższego czasu wspominał, że bardzo chciałby być prawnikiem. Prawda jest taka, że nie było zbyt wielu zawodów, które mogłyby sprostać jego wygórowanym ambicjom. Miał ogromne szczęście do jednej rzeczy – jeśli tematem był radca prawny Pruszcz Gdański nie był miastem wymagającym. Okazało się, że wówczas nie było tam zbyt wielu dobrych prawników, dlatego też mój brat miał nieco łatwiejszy start, niż w jakimkolwiek większym mieście. Oczywiście mimo wszystko musiał bardzo się starać, by od samego początku wyrabiać sobie bardzo dobrą renomę. W pełni mu się to udało – nim się obejrzeliśmy był on jednym z najlepszych radców prawnych, jakich kiedykolwiek widział Pruszcz Gdański. Wszyscy byliśmy z niego bardzo dumni – gdy przyszło co do czego, potrafił się zmotywować i wziąć do ciężkiej pracy.

Do dziś mój brat prowadzi swoją kancelarię i jest bardzo zadowolony z pracy, którą wykonuje. Ludzie często zastanawiają się nad tym, czy wybrali dobry zawód, ale mój brat jest w stu procentach przekonany, że udało mu się trafić właściwie praktycznie już za pierwszym podejściem.