Miejsce w Krakowie na udane urodziny

Jako matka muszę stwierdzić, że popularne powiedzenie o tym, iż małe dzieci to mały problem, a duże dzieci to duży problem, jest niewiarygodnie prawdziwe i ma doskonałe odzwierciedlenie w moim życiu rodzinnym. Moja córka, której osiemnaste urodziny zbliżały się wielkimi krokami, absolutnie nie chciała słyszeć, że nie będzie miała organizowanej imprezy w fajnym miejscu.

Organizacja udanych urodzin w Krakowie

udane urodziny w krakowieWszyscy znajomi mojej córki robili urodziny we własnych domach i szczerze mówiąc, liczyłam, że w przypadku córki też zrobimy coś po prostu w domu. Ale ona nie chciała odpuścić. Początkowo nawet się o to posprzeczałyśmy, ale w końcu doszłam do wniosku po rozmowie z męże, że osiemnastkę ma się tylko raz i można w sumie poszukać jakiegoś fajnego miejsca na tą imprezę dla niej. Późno się jednak za to zabraliśmy, więc i trudno było o znalezienie takiego punktu, który oferowałby termin nawet niekoniecznie w dniu urodzin córki, ale nawet w ciągu tygodnia od tej daty. W końcu jednak natrafiliśmy na lokal idealny na udane urodziny w Krakowie. Miejsce niesamowicie nam się spodobało, a do tego personel tam pracujący, jak i szefostwo, było bardzo miłe i bardzo chętnie odpowiadało na wszystkie nasze pytania. Jednak decydujące zdanie w kwestii wyboru tego miejsca musiała mieć nasza córka – a przy jej humorach trudno było się jednoznacznie spodziewać, jak to się skończy.

Okazało się jednak, że nie było się czego bać. Córce niesamowicie się spodobało to miejsce, do tego stopnia, że szczerze nam zaczęła jeszcze tam dziękować, iż w końcu zgodziliśmy się na organizację jej osiemnastki w jakimś lokalu. To było bardzo miłe uczucie, widząc jej radość. Nie pozostało więc już nic innego jak przygotować się na te wielkie i wyjątkowe urodziny.