Mama otwiera spa w hotelu

hotel

Moja mama otwiera swoją działalność. Jest wykwalifikowaną kosmetyczką i długo pracowała na swoją renomę. Ma stałe klientki, które są bardzo zadowolone z jej zabiegów. Mama dogadała się z właścicielem hotelu w centrum miasta Mrągowo, który zdecydował się wynająć mamie lokale użytkowe.

Praca mojej mamy w hotelu

hotelMama założy w nim spa. Hotel będzie miał dzięki temu więcej gości a mama spore zyski. Mazury to piękny region. Wiele osób decyduje się na wypoczynek w tym regionie. Nasze miasto dzięki temu ma sporo turystów. Mrągowo to spore miasto, które utrzymuje się z turystyki. W hotelu, w którym będzie pracować moja mama odbywają się uroczystości rodzinne a także konferencje. Konferencje na mazurach organizowane są przez najlepszych specjalistów. Wiele firm z całego naszego kraju przyjeżdża na organizowane konferencje. Konferencje trwają zazwyczaj dwa dni. Hotel w tym czasie gwarantuje nocleg dla wszystkich gości konferencji. Mojej mamy spa będzie zapewniało także relaks dla chętnych. Oczywiście ceny są dostosowane do każdego. Niektóre zabiegi, które mama wykonuje są droższe a niektóre tańsze. Hotel jest czterogwiazdkowy i goście, którzy się w nim zatrzymują mają pieniądze. Mama dokładnie sprawdziła rynek i jest pewna, że podpisanie umowy z hotelem to bardzo dobre rozwiązanie. Hotel i mama na tym sporo zyskują. Goście w hotelu są przez cały rok więc mama także będzie miała zapewniona pracę. Dzisiaj jak mama wróciła do domu t powiedziała, ze jest bardzo zmęczona. W hotelu kolejny dzień z rzędu trwają konferencje i goście zamawiają u mamy w salonie sporo zabiegów.

Mama zastanawia się nad zatrudnieniem osoby do pomocy. Chyba sama nie spodziewała się, że spa będzie cieszyło się aż takim zainteresowaniem. Najważniejsze, że biznes się kręci. Mama włożyła sporo oszczędności.

Jeśli interesuje was temat usług w hotelu, zajrzyjcie na stronę: www.hotelsolar.com.pl