Mama kupuje podłogi i drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Moja mama postanowiła zrobić remont. Niestety nie mamy za wiele pieniędzy dlatego będzie to malowanie ścian a także zmiana podłogi. Na nic więcej nam nie starczy ale mama stwierdziła, ze takie zmiany już będą widoczne i sprawią, że wnętrze naszego mieszkania będzie się lepiej prezentować.

Drzwi wewnętrzne są dobre

drzwi wewnętrzne Moja mama wzeszłym roku także robiła remont i wymieniała drzwi. Solidnie wykonane drzwi wewnętrzne z Chełma mamy z zeszłego roku tak samo jak drzwi metalowe, które są zamontowane jak się wchodzi. Montaż drzwi był wykonywany przez specjalistę, którego polecił mamie sprzedawca. Montaż drzwi nie był drogą usługą. Fachowiec sprawnie uwinął się z pracą i wykonał ją bardzo dobrze. Moja mama jest drobiazgowa i wszystko dokładnie sprawdziła. Farba na ściany została już przez mamę wybrana. Teraz zastanawia się czy zakupić panele podłogowe czy parkiety. Ja stara się jej jak najlepiej doradzać. Parkiety mi się już nie podobają. Jak byłyśmy w sklepie w centrum miasta Lublin to spodobały mi się podłogi drewniane. Mama jednak stwierdziła, ze cena ich była za wysoka. Postanowiłyśmy jeszcze podjechać do mniejszej miejscowości, żeby porównać cenę w innym sklepie. Sklep budowlany w miejscowości Chełm był otwarty w sobotę do godziny szesnastej więc miałyśmy jeszcze trochę czasu. Podłogi drewniane, które znajdowały się w sklepie były tej samej firmy, które oglądałyśmy w Lublinie. Cena tego modelu, który najbardziej nam się spodobał była o połowę niższa. Mama wiedziała ile potrzebuje metrów bo fachowiec, który będzie nam układał podłogi to dokładnie wymierzył nasze dwa pokoje i przedpokój.

Mama postanowiła zakupić podłogi drewniane. Jak się okazało na magazynie nie mieli potrzebnej ilości jednak jutro ma dojechać dostawa towaru i na pewno już podłogi drewniane będą w potrzebnej ilości. Mama poprosiła żeby podłogi zostały doręczone przez kuriera na nasz domowy adres.