Lampa mosiężna do restauracji

 

Moja restauracja cieszyła się dość sporym zainteresowaniem osób ze świata biznesu. Wszystko dlatego, że dysponowałem osobną, zamykaną salą, w której można było swobodnie porozmawiać i zjeść posiłek. Sala mieściła do sześciu osób i bardzo często była rezerwowana.

Zawieszenie mosiężnej lampy w restauracji

lampy mosiężneW okresie letnim zdecydowałem się nieco odświeżyć tę salę, ponieważ chciałem umieścić tam nowoczesne stoliki i krzesła. Zdecydowałem się również na piękną tapetę we wzory. Kiedy już remont został wykonany, to nadal czegoś mi tam brakowało. Uznałem, że lampa musi być nowa. Ta, która wisiała już nie pasowała to nowego stylu i ten element mi właśnie przeszkadzał. Mój znajomy prowadził sklep, w którym sprzedawał piękne i nowoczesne lampy mosiężne, dlatego właśnie do jego sklepu pojechałem. Zrobiłem to od razu, ponieważ za trzy godziny otwierałem restaurację a sala musiała do tego czasu być gotowa, bo już miałem na nią dwie rezerwacje. W sklepie pojawiłem się jak znajomy dopiero go otwierał. Zaskoczył się moją wizytą, ale wyjaśniłem, że potrzebna była nowoczesna mosiężna lampa i poprosiłem, żeby coś mi polecił. Znajomy akurat miał dostawę lamp z mosiądzu i od razu pokazał mi tę, która w jego ocenie idealnie sprawdzi się w restauracji. Lampa była idealna. Od razu mi się spodobała i ją kupiłem. Zaraz po zakupach pojechałem do restauracji, żeby zwiesić nową lampę. Starą zdjąłem bez problemu. Sala z nową lampą z mosiądzu prezentowała się tak, jak tego oczekiwałem.

Klienci od razu dostrzegli zmiany, które im się spodobały. Sala rzeczywiście była nowocześniej urządzona, co zdecydowanie miało wpływ na częstsze jej rezerwowanie. W przyszłym roku planowałem jeszcze wyremontować główną salę, ale to już wiązało się z większymi wydatkami.