Kurs tworzenia stron internetowych

Ni miałam pomysłu na siebie a musiałam przecież się czymś zająć. Szukałam różnych kursów, które by mnie interesowały, ale nic nie było. Uwielbiałam pracować z komputerem od zawsze i tylko coś w tym temacie tak na prawdę mnie bardzo interesowało.

Samodzielna praca po kursie tworzenia stron internetowych

tworzenie stron internetowych wrocławW końcu mój przyjaciel, mając już dość mojego narzekania na brak zajęcia zapisał mnie na tworzenie stron internetowych wrocław, na który z przyjemnością się udałam. Nie wiedziałam na czym taki kurs polega a o tworzeniu stron jakieś tam pojęcie miałam to uznałam, że to bardzo ciekawe. Nie myliłam się, ponieważ na kursie poznałam wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia stron i już od pierwszego dnia bardzo mnie to wszystko zainteresowało. Mariusz powiedział, że świadomie zapisał mnie na ten kurs, ponieważ wiedział, że będę nim wyjątkowo zainteresowana. Kiedy chodziłam na ten kurs to wpadłam przy okazji na pomysł założenia własnej firmy. Projektowanie stron nie jest takie trudne a na takie usługi przecież zapotrzebowanie jest ogromne. Po kursie zdałam egzamin celująco i w mgnieniu oka otworzyłam własną firmę, którą pomógł mi rozkręcić mój przyjaciel. Nawet załatwił mi pierwszego klienta, którym był jego ojciec. Stworzyłam dla niego tak doskonałą stronę internetową, że był pod wrażeniem. Polecił mnie nawet swoim znajomym. Później już klientów miałam tak dużo, że musiałam zatrudnić człowieka do pomocy. Nawet nie sądziłam, że wszystko mi się tak w życiu pięknie potoczy.

Przyjaciel dużo mi wtedy pomógł, ponieważ gdyby nie jego pomoc to na pewno nie osiągnęła bym takiego ogromnego sukcesu. Wystarczyło pójść na kurs projektowania stron w internecie, by całkowicie zmienić swoje życie. Rodzina była pod wrażeniem mojego zaangażowania.