Kupuj fajne prezenty

Nie ma to, jak trafiony prezent, ale zaraz, jak to zrobić? Niektórzy mają na to sprawdzony sposób i zwyczajnie tworzą karki z lista. Nie można ukryć, że jest to naprawdę idealne rozwiązanie. Tak naprawdę wydaje mi się, że nie ma lepszej rzeczy niż taka lista.

Zdalne auto – trafiony prezent

Każdy tworzy własną i pisze na niej 10 rzeczy, o których marzy, wręcza listę drugiej osobie w zależności od tego, o jaka sytuację chodzi i nigdy nie wie, co go czeka, ale dobrze wie, ze nie dostanie czegoś, co będzie zupełnie nietrafione. To, co na pewno zwraca naszą uwagę to fakt, że takie praktyki są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych. Oczywiście nie jest tak, że na każde rodziny tworzy się listę. Zwykle dotyczy to świąt, czy na przykład ślubów. Co więcej w Ameryce jest taka praktyka, że jak ktoś bierze ślub to tworzy listę produktów, które można kupić w danym sklepie. Zostawia listę w sklepie, goście przychodzą i wybierają, co chcą kupić. Nie wiem, czy jest to dobry pomysł, ale można zaobserwować, ze powali również w Polsce zaczyna mieć swoich zwolenników.

auta zdalnie sterowaneNa pewno jest bardziej praktyczny, niż moment, w którym para młoda dostaje 5 żelazek. Teraz może sprzedać je w Internecie, ale jeszcze 10 lat temu nie było to tak oczywiste. Warto również podkreślić kwestie prezentów dla dzieci. Czasem przesadzamy i hemy dziecko zadowolić na siłę, kupujemy mu auta zdalnie sterowane sądząc, ze dziecko tego naprawdę potrzebuje, a w rzeczywistości okazuje się, że to my marzymy o takim prezencie i taki zakup jest spełnieniem naszych marzeń. Pamiętajmy, że to nie jest prezent dla nas i nie kupujmy wielkiego fotela w kolorze czerwonym, bo sami taki chcemy mieć. Prezenty kupujemy dla kogoś, a nie dla siebie, żeby stały u kogoś w domu.

Niestety ile, który nie mają wyobraźni i kupują innym teoretycznie wspaniały prezent ślubny, czyli wielki skórzany fotel masujący. To super sprawa, ale tylko z perspektywy kupującego, wiele osób miałoby problem, co z takim fotel zrobić. Potem dochodzi do niezręcznych sytuacji, bo prezent ląduje w piwnicy i nigdy nie jest wykorzystywany.