Kupno nowej przyczepy leśnej

Zajmuję się wycinką lasu. Prowadzę firmę, która przyjmuje również mniejsze zlecenia od osób prywatnych i nie tylko. Swoją pracę traktuję niezwykle poważnie. Wiem, że w obecnych czasach liczy się wizerunek, reputacja w branży. Staram się dbać o swoich pracowników tak, jak mogę i brać udział w aktywnym, fizycznym wymiarze tego biznesu. To dla mnie recepta na sukces.

Praca przy wycince w lesie

przyczepy leśneCiężka praca daje mi satysfakcję. Świadomość tego, że dałem z siebie wszystko przezwycięża ból mięśni na koniec dnia. Ja i moi pracownicy to zgrany zespół, spędzamy ze sobą dużo czasu testując swoje możliwości. Wiemy, jak będą wyglądały kolejne godziny pracy i lubimy tę rutynę, chociaż spadające drzewo potrafi dodać adrenaliny. Dlatego ważne jest nieustanne skupienie uwagi na tym, co się robi, żeby nie narazić się na niebezpieczeństwo. Ze względu na rozwój firmy i dużą ilość dużych zleceń postanowiłem zainwestować w kolejne przyczepy leśne. W Internecie znalazłem oferty z używanymi przyczepami, ale stwierdziłem, że najlepszym wyjściem będzie chyba kupienie nowych. Potrzebowałem pewnej maszyny, dostosowanej do pracy w trudnych warunkach, z porządnym żurawiem. Bezpieczny transport drewna był kluczowy dla bezpieczeństwa nie tylko moich pracowników, ale i innych pojazdów, które znalazłyby się na drodze razem z przyczepą. Znalazłem firmę, której wiarygodność potwierdziło wiele klientów i dokonałem zakupu.

Prowadzenie własnej działalności to duża odpowiedzialność. Trzeba zadbać o wszystko: pracowników, narzędzia im potrzebne do wykonywania pracy, wszelki sprzęt, klientów, całą organizację… Inaczej wszystko się posypie. Mimo to ta presja mnie tylko motywuje, a nie przytłacza. Z roku na rok rozwijamy się coraz bardziej, a kupno nowych przyczep to dowód na to, że robimy to dobrze.