Kuchnia jak z katalogu

Pomimo tego, że bardzo podoba mi się moja kuchnia pod względem wizualnym to jednak jest ona mało funkcjonalna, a raczej właśnie taka była ponieważ niedawno postanowiłam wymienić w niej meble na zupełnie nowy zestaw i jak się okazało była to najlepsza decyzja. Początkowo chciałam przeprowadzić remont, jednak wymiana mebli załatwiła całą sprawę.

Pięknie urządzona kuchnia

kuchnie na wymiar w tychachBardzo lubiłam swoją starą kuchnię. Wyglądała estetycznie i nowocześnie, ale niestety jednocześnie była bardzo zagracona. Zbyt duże meble sprawiały, że nie raz dosłownie wciskałam się w ścianę, żeby otworzyć jakąś szafkę. Dlatego też zdecydowałam się początkowo na jej remont. Chciałam ją odmalować na nowy kolor i wymienić pod ten kolor szafki na nieco mniejsze. Jak się jednak okazało wcale nie musiałam tego robić ponieważ w sklepie znalazłam przepiękne kuchnie na wymiar W Tychach są sklepy w których możemy zakupić meble dopasowane wielkością do metrażu naszej kuchni o czym wcześniej nie miałam pojęcia! Meble, które znalazłam były śliczne same w sobie, a w dodatku pasowały do koloru ścian, jaki posiadałam w kuchni. Wiedząc zatem, że będą one dodatkowo zrobione pod wymiar mojej niewielkiej kuchni, wszystkie problemy, jakie napotykałam podczas gotowania wydawały się rozwiązane i takie też zresztą było ponieważ meble pasowały doskonale. 

Gdy nowe meble stanęły wreszcie na swoim miejscu byłam zachwycona. Wszystko było dopasowane co do centymetra, czy nawet milimetra! Nawet skrawek blatu nie wystawał poza framugę drzwi wejściowych. Każda szafka swobodnie się otwierała, a drzwiczki od szafek nie były tak wielkie, abym musiała się schylać podczas ich otwierania i zamykania. Gdybym wiedziała o możliwości dopasowania mebli do wielkości kuchni z pewnością już dawno zdecydowałabym się na wymianę kompletu na nowy.