Którzy bydgoscy kardiolodzy są najlepsi?

Mój mąż pracuje za granicą od wielu lat. Tak mu dobrze, a ja ze względu na charakter swojej pracy mogę się łatwo do tego dopasować. Mam wolny zawód, więc pisać mogę wszędzie, czy to zagranicą czy w Polsce. Gdy któregoś razu, byłam na Wyspach tydzień, przyjrzałam się swojemu mężowi.

Do kardiologa lepiej prywatnie czy na fundusz?

kardiologia bydgoszczNie jest mężczyzną pierwszej młodości. Nie ma co się oszukiwać. Gdy powiedział, że czasem pobolewa go serce, przestraszyłam się. Jednak nie było co siać paniki i pomyślałam, że jak najszybciej trzeba się dostać w Polsce do kardiologa. Angielska służba zdrowia nie odpowiadała nam, więc jeśli tylko była taka możliwość, a była, bo własnie jechaliśmy do Polski, wybierałam polskich lekarzy. Prywatnie. Nie miałam zazwyczaj czasu na roczne kolejki na fundusz. Poza tym mąż zawsze mówił, że pracuje po to by było go stać na dobrego lekarza. Który kardiolog jest najlepszy w Bydgoszczy? Jacy i gdzie w ogóle przyjmują? Zaczęłam szukać w googlach kardiologia bydgoszcz i już wiedziałam, że jest w czym wybierać. Jeszcze musiałam zapytać czy dany kardiolog będzie akurat przyjmował, wtedy kiedy my będziemy w Bydgoszczy. Umówiłam męża na wizytę, a potem już w kraju zostały wykonane pierwsze badania. Usg i ekg nic nie wykazały, ale ja poprosiłam kardiologa jeszcze o holter dwudziestoczterogodzinny. Badanie było płatne, więc lekarz nie widział żadnych przeszkód, jeśli to miało mnie uspokoić. A tak faktycznie było. Chciałam zrobić w kraju wszystko, co mogło mnie uspokoić. Holter na szczęście nie wykazał nieprawidłowości w pracy serca.

To mnie uspokoiło i pocieszyło, że wcale z tym moim mężem nie jest jeszcze tak źle. Czasem miłość i strach zaślepiają. Wolę jednak być chwilę zaślepiona niż później żałować, że czegoś mogłam uniknąć. Wole dmuchać na zimne i mieć spokój!