Kosmetyki aloesowe

Dziś postanowiłam opowiedzieć o mojej codziennej pielęgnacji. Jakiś czas temu zmieniła się ona diametralnie. Postawiłam na naturalne kosmetyki, które są zbawienne dla skóry. Wiele osób również zaczyna być świadomymi tego, co znajduje się za pięknym opakowaniem różnych drogeryjnych kosmetyków. Czytamy składy i myślimy sobie- po co nam te wszystkie chemikalia?

Ulubione aloesowe produkty do pielęgnacji

najlepsze kosmetyki aloesUważam, że nie ma sensu używać wszelakich silikonów i konserwantów w kosmetykach. Już dość chemii mamy prosto z pożywienia. Według mnie najlepsze kosmetyki aloes są bezkonkurencyjne i każdy powinien ich spróbować. W różnych aptekach na pewno można dostać próbki. Ja od razu kupiłam pełnowymiarowy produkt, bo w moich aptekach akurat próbek nie było. Kosmetyki aloesowe można dostać przez internet, ale też w różnych sklepach ze zdrową żywnością. W drogerii póki co jeszcze takich nie widziałam. Kupiłam sobie wspaniały tonik do mycia twarzy. Jest idealny do demakijażu i nawet oczy nie są po nim podrażnione, jak w przypadku innych nawet specjalnie przystosowanych do oka preparatów. Oprócz tego mam delikatny krem, jeden na dzień, jeden na noc. Ten na noc, to prawdziwa bomba witaminowa. Regeneruje zniszczony naskórek, i co ważne w okresie wakacyjnym, pomaga twarzy w regeneracji po długiej ekspozycji na słońcu. Krem na dzień delikatnie nawilża i można na niego nałożyć podkład. Spokojnie, nic się nie będzie świeciło, skóra jest ładnie zmatowiona przez cały dzień.

Jeżeli możemy zmienić naszą pielęgnację w każdej chwili, to polecam kosmetyki z aloesem. Na mojej skórze zdziałały cuda. Pomagają również na trądzik, chociaż mnie akurat ten problem nie dotyczy. Jednak moja siostra stosowała i już nie ma żadnych niedoskonałości. Aloes jest bezkonkurencyjny.