Korzystanie z zabiegów endermologii

Od dawna rozważałam wykonanie zabiegów w gabinecie kosmetycznym, które poprawią wygląd mojego ciała. Borykam się z cellulitem, a także niezbyt estetyczną tkanką tłuszczową wokół brzucha. Próbowałam ćwiczeń fizycznych, a także diety, ale pomimo spadku wagi, nadal pozostawał efekt niezbyt estetycznej, pozbawionej jędrności skóry, którego chciałam się pozbyć.

Czy warto wykonywać regularnie zabiegi endermologii?

endermologia łódźW rozmowach z koleżankami, a także przeszukując strony internetowe natrafiłam na zabieg endermologii. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ nie wierzyłam, że głęboki masaż jest w stanie pomóc mi z moimi problemami, jednak stwierdziłam, że warto spróbować. Poszukiwałam odpowiedniego gabinetu kosmetycznego, jednak szybko okazało się, że jeśli chodzi o zabieg, jakim jest endermologia Łódź jest miastem, w którym mogę wykonać go najmniejszym kosztem. Zdecydowałam się na polecany gabinet kosmetyczny i umówiłam się na zabieg. Okazało się, że nie był on bolesny, a także trwał krótko, bo około pół godziny. Przyznam szczerze, że byłam zaskoczona, że już po pierwszym z zabiegów widziałam pierwsze rezultaty. Skóra stała się bardziej elastyczna, wyglądała na świeżą , jędrną i zadbaną. Dowiedziałam się także, że aby uzyskać trwałe efekty należy wykonać serię zabiegów, czyli około dwunastu. Zabiegi wykonuje się dwa razy w tygodniu, a jeśli chciałabym wykonać kolejną serię to muszę odczekać trzy miesiące. Co ciekawe, cellulit zniknął mi na stałe i dzięki ćwiczeniom, które wprowadziłam na zanosi się na jego powrót.

Dodatkowo zauważyłam, że moja przemiana materii przyspieszyła, a na brzuchu zmniejszała się ilość tkanki tłuszczowej. Przyznam szczerze, że jestem ogromnie zadowolona z efektów, jakie uzyskałam po zabiegach i jestem pewna, że jeszcze nie raz wykonam serię zabiegów endermologii. Obecnie jestem w trakcie endermologii twarzy, która ma usunąć zmarszczki i zmniejszyć ich widoczność.