Kluby dyskotekowe i parkingi w Krakowie

Większość młodych ludzi preferuje spędzanie wolnego czasu na dobrej czyli tańcach dyskotekowych z lejącym się alkoholem. Jeśli chodzi o małe miasta to ludzie tam mieszkający muszą się zazwyczaj zadowolić jednym lub dwoma klubami, a co za tym idzie muszą się dostosować do muzyki, którą tam grają.

Jeśli chodzi o duże miasta, takie jak na przykład Kraków, to klubów się tam znajdujących jest całe mnóstwo. Niemalże, każdy z nich oferuję nam inny rodzaj muzyki, inny rodzaj zabawy i większą liczbę ludzi do poznania. Każdy może tam znaleźć coś dla siebie. Posiada wybór odpowiedniej dla siebie muzyki i może się pobawić przy tym, czego najbardziej lubi słuchać. Kluby nocne to głównie rozrywka dla współczesnej młodzieży, gdyż to właśnie Oni lubią głośne dźwięki i dużo alkoholu, własnie dlatego pod takimi miejscami potrzebny jest strzeżony parking na który zostawią samochód, aby nie wracać nim. Osoby starsze. Wolą zostać w domu i odpocząć po ciężkim tygodniu pracy. Jednakże młodzież działa wręcz przeciwnie. Można by stwierdzić, iż w końcu mogą się rozerwać po całym tygodniu nic nie robienia w szkole. W Krakowie znajduję się całe mnóstwo klubów, więc w ciągu jednej nocy możemy ich odwiedzić kilka, a nawet kilkanaście. Jest to niemalże raj dla osób, które lubią dobrą zabawę. Które kluby młodzież wybiera najczęściej? Oczywiście te, które są najpopularniejsze. Często bywa tak, iż wolą pójść tam gdzie idzie zdecydowana większość, by być trendy, niż wybrać się do takiego klubu w którym grają ich ulubiony rodzaj muzyki. Jest to spowodowane tym, iż wstydzą się przyznać do tego jaki rodzaj muzyki najbardziej im odpowiada. Najbardziej wstydliwym rodzaje muzyki w klubach dyskotekowych jest oczywiście disco polo. Coraz większa liczba społeczeństwa spytana o to czy lubią tego typu gatunek muzyczny odpowiada, iż jest on żenujący i nigdy w życiu nie udali by się do takiego klubu, gdzie w ich głowach tkwią setki tekstów piosenek z tego rodzaju muzyki.

Dzieję się tak, dlatego że w naszym kraju panuje pewnego rodzaju stereotyp, że muzyka disco polo jest gatunkiem głupim i nikt kto jest normalny jej nie słucha. Dlatego większość społeczeństwa woli się nie przyznawać że lubi słuchać takich właśnie piosenek.

Dodaj komentarz