test2

 

Zapewne większość z nas odczuwa, że nie we wszystkich miejscach czujemy się dobrze. Jedne nam pasują, inne już trochę mniej. Możemy bardziej lubić domy niektórych przyjaciół lub hotele, do których się wybieramy, mimo że wszystkie mają tyle samo gwiazdek. Jednak każde z nich urządzone są w różnym stylu; od klasycznych po nowoczesne.

Kryształowy kinkiet będzie świetnie pasował do sypialni

kinkiety kryształoweIdentycznie jest z naszymi domami. Jedne rzeczy będą do nich pasowały, inne nie. Jeśli marzą nam się kinkiety kryształowe, to pamiętajmy, aby reszta wystroju z nimi współgrała. Najlepiej do takiego kinkietu dobrać żyrandol, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy. Niewielu z nas wie, że kryształy na kinkietach odbijają delikatnie światło, sprawiając wrażenie nie tylko luksusu, ale też ciepła i kameralnego klimatu. Dlatego kinkiety, jeżeli już takie nas zauroczą i chcielibyśmy je u siebie mieć, najlepiej będą pasować do sypialni i do salonu. Świetnie też sprawdzą się w holu. Te miejsca są wręcz zobligowane do takiego bocznego doświetlenia. Kryształowe kinkiety mogą mieć trudność ze zgraniem się z wystrojem biblioteczek, gabinetów i oczywiście kuchni, choć nie jest to niemożliwe. Zresztą, jest to wszystko tylko kwestia gustu i gdybyśmy zapragnęli, to w naszych czterech ścianach mamy prawo zrobić wszystko kryształowe. Wiemy jednak doskonale, że we wszystkim trzeba znać umiar. Kryształy również wymagają odpowiedniej oprawy. Są synonimem luksusu i trzeba o tym pamiętać, aranżując całość.

Trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że kryształy nie lubią ani ostrego, ani kolorowego światła. One tworzą klimat ciepły, przytulny i nastrojowy. Dlatego nie są przeznaczone do kuchni, ale do sypialni, jak wcześniej była mowa. Również do pomieszczeń, gdzie organizujemy spotkania towarzyskie nadadzą się świetnie zachwycając wszystkich gości.

 

test

test