Jak wykorzystać wypożyczalnie samochodów do ucieczki z kraju?

Kiedy decydujemy się na wyjazd z kraju w którym toczona jest wojna lub jesteśmy prześladowani, to nie liczą się dla nas ani koszty wyjazdu, ani też to gdzie się dostanie. Najważniejsze, żeby opuścić ten kraj i zamieszkać w jakimś ludzkim miejscu gdzie s ą respektowane prawa człowieka. Wyjeżdżając ze swojego miasta rodzinnego musimy być przygotowani, że nigdy tam już nie wrócimy.

Wynajęty samochód jako narzędzie ucieczki imigrantów

Wypożyczalnia samochodówDlatego dobrym pomysłem na ucieczkę jest wynajem samochodów na podróż. Tym bardziej, że miasto jak i cały kraj niedługo pokryje wojna, więc nikt nie będzie chciał i domagał się od nas zwrotu auta. Wystarczy, że zapłacimy odpowiednią kaucję za samochód i możemy wyjeżdżać. Oczywiście możemy też się udać do miejsca jakim jest wypożyczalnia samochodów dostawczych bydgoszcz i wypożyczyć jak największy samochód dostawczy i wtedy zacząć sprzedawać bilety ludziom w podobnej sytuacji co my i upchnąć ich na pace i zabrać ze sobą do Europy. Na pewno znajdą się chętni na to, a my dzięki temu oszczędzimy pieniądze, które by poszły na kaucje za wynajem samochodu. Drugim możliwym sposobem ucieczki jest wynajem samochodu osobowego. Wystarczy w tym celu udać się do wypożyczalnia samochodów i wybrać interesujący nas samochód, którym ruszymy w podróż wraz ze swoją rodziną. Jednak jeśli chcemy zachować pozory dobrego wychowania i nie kraść samochodu, możemy skorzystać z przewozu przez inną osobę lub zapolować na autobus lub pociąg, tak samo jako lew – król dżungli poluje na swoją ofiarę antylopę.

Jednak jest to bardzo mało komfortowy sposób na ucieczkę, ponieważ w takim autobusie lub pociągu panuje niewyobrażalny ścisk przez co przy słabej wyporności i pojemności płuc możemy umrzeć z powodu braku odpowiedniej ilości tlenu i w ten sposób uciekniemy ze swojego kraju, ale niestety nie w taki sposób jaki byśmy chcieli, po prostu uciekniemy i nie będziemy musieli przebywać w kraju zagrożonym wojną i prześladowaniami ze strony propartyjnych ugrupowań. Najważniejsze jest mieć cel i do niego dążyć, reszta się ułoży.