Jak pozostać młodym.

Jak każdy organ naszego ciała, również skóra ulega procesowi starzenia się. Proces ten jest całkowicie naturalny i nie da się go powstrzymać. Wraz z upływem lat zmienia się kondycja i wygląd naszej skóry.

Wraz z upływem czasu spada również jej zdolność do samoistnej regeneracji. Zarówno kobiety jak i mężczyźni obawiają się procesu zdarzenia i chyba nie ma osoby, której łatwo byłoby pogodzić się z tym zjawiskiem. Z tego też powodu miliony osób na świecie wydają fortunę na kosmetyki, które mają zachować i skórę w jak najlepszym stanie. Warto jednak pamiętać o tym, że lepiej leczyć się od wewnątrz.

Oznaką starzenia, która najbardziej rzuca się w oczy są zmarszczki. Zmarszczki to załamania skóry, oraz warstw podskórnych takich jak włókna kolagenowe i i elastynowe. To właśnie dzięki nim nasza skóra jest napięta i jędrna. Jeśli zaobserwujemy na swojej skórze zmarszczkę, oznacza to, że danym miejscu włókna kolagenowe rozeszły się i nie są już w stanie pełnić swojej funkcji, tzn. podtrzymywać strukturę skóry tak jak powinny. Oznacza to również, że elastyna uległa degradacji. W celu zahamowania wyżej wymienionych procesów możemy zdecydować się na suplement diety, który nie będzie działał na skórę tylko powierzchownie, ale od wewnątrz wzmacniał jej strukturę. Warto zorientować się co wchodzi w skład danych preparatów i wybrać taki, który działać będzie kompleksowo , a pieniądze, które na niego wydaliśmy nie zostaną wyrzucone w błoto. Pierwszym ważnym składnikiem, który powinien zawierać taki suplement jest Koenzym Q10. Wzmaga on syntezę kolagenu, a co za tym idzie pozytywnie wpływa na redukcję zmarszczek. Kolejny z nich to kwas hialuronowy dzięki wiąże cząsteczki wody, a co za tym idzie pozostawia skórę stale nawilżoną. Ostatnim , lecz, niemniej ważnym związkiem jest sam kolagen.

Pamiętajmy zatem aby będąc w aptece przyjrzeć się składom suplementów i wybrać taki, który zawierać będzie wszystkie podane wyżej składniki. Wartym polecenia jest suplement Laboteq Skin, gdyż spełnia on wszystkie powyższe wymagania i jest przystępny cenowo.

Dodaj komentarz