Idealny damski rower dla rowerowej maniaczki

Kocham jeździć rowerem i chyba nigdy mi się to nie znudzi. Co jest dziwne biorąc pod uwagę fakt, że oprócz praktykowania tak zwanych przejażdżek rekreacyjnych to codziennie dojeżdżam rowerem na dworzec, tak by móc potem dostać się do pracy. A co do pracy, to po paru miesiącach w końcu dostałam podwyżkę i mogłam uzbierać na wymianę mojego starego roweru, który po tak intensywnym, codziennym użytkowaniu był już w dość tragicznym stanie.

Damski rower Kross spełnił moje wszystkie oczekiwania

damskie rowery krossDużo znajomych mówiło mi bym kupiła sobie rower elektryczny ale ja jakoś nie byłam do końca przekonana… Przejrzałam Internet by poszukać czegoś ciekawego ale wszystkie te rowery wydały mi się jakieś takie brzydkie. Poza tym, chyba jednak jestem pod tym względem tradycjonalistką. W końcu udałam się do sklepu rowerowego w mieście obok. Po wejściu dostałam totalnego oczopląsu – w środku było pełno różnych rowerów ale najbardziej przypadły mi do gustu damskie rowery Kross. Nie dosyć, że były one po prostu ładne – w pięknych kolorach to jeszcze jakość ich wykonania i cena bardzo zachęciły. Po długich namysłach wybrałam piękny biały klasyczny model, który wyróżniał się jednak ciekawym układem szpryc i kolorem dętki, która była jasna. Do zestawu dobrałam wielkie lampy i uroczy wiklinowy koszyk wyłożony różowym materiałem. Wszystko to wyglądało bardzo retro. A co najważniejsze, nie wydałam na to całej odłożonej kwoty, na którą tak ciężko pracowałam.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu! Wydaje mi się, że można powiedzieć, że jestem w moim nowym rowerze zakochana! Jest niesamowicie wygodny i czuję się naprawdę komfortowo podczas każdej jazdy na nim. Gdybym mogła to chyba jeździłabym nim codziennie po kilka godzin. Szkoda, że nie mam na to czasu…