Gdzie w Koszalinie wstawię sobie implant zęba?

Mam już swoje lata. Jak można się spodziewać kilka zębów musiałam już usunąć. Zdziwiłam się, gdy stomatolog powiedział mi, że jak na swój wiek mam jeszcze sporo ładnych i zdrowych zębów. Powiedziałam mu, że nie przeczę że tak jest, ale i tak denerwują mnie te przerwy pomiędzy zębami. Wtedy stomatolog stwierdził, że faktycznie przydałoby się wstawić w te miejsca implanty, aby pozostałe zęby nie zaczęły się chwiać.

Zalety tanich i ładnych implantów zębów

tanie implanty zębów - koszalinWobec tego postanowiłam nie zwlekać, tylko od razu zabrałam się za poszukiwania odpowiedniego miejsca, które oferowało takie usługi. Zależało mi na tym, aby znaleźć miejsce, w którym można było znaleźć tanie implanty zębów – Koszalin to duża miejscowość, dlatego nie miałam z tym żadnego problemu. Bardzo szybko udało mi się tutaj znaleźć gabinet stomatologiczno-protetyczny, który specjalizował się we wstawianiu wysokiej jakości tytanowych implantów zębowych. Oferowali oni tego typu zabiegi w bardzo niskich i przystępnych cenach. A w dodatku mieli niezwykle pozytywne rekomendacje poprzednich pacjentów. Wiele osób chwaliło pracujących tam lekarzy za niezwykłą dokładność i precyzję podczas wykonywania zabiegów. Dobierali oni nawet kolor implantów w taki sposób, aby w pełni odpowiadał on naszemu naturalnemu kolorowi szkliwa. Dzięki temu na pierwszy rzut oka w ogóle nie dało się odróżnić, że nie jest to prawdziwy ząb.

Zapisałam się na wizytę w tym miejscu. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się tak spektakularnego efektu i szybkiego leczenia. Do wstawiania implantu zęba wystarczają dwie wizyty u tego lekarza. Za pierwszym razem wstawia się w dziąsła śrubę, na której osadzona będzie korona implantu. Następnie, gdy rana po tym zabiegu się zagoi, osadza się implant zęba, i to wszystko.