Gdzie szybko wymienię matrycę w laptopie?

Od kilku miesięcy pracuje jako programista. Do swojej pracy często używam laptopa. Jego największą zaletą jest mobilność. Dzięki temu swoje narzędzie pracy można wziąć, gdziekolwiek się chce i nie wymaga to większej logistyki, tak jak w przypadku komputerów PC. Minusem mobilności jest jednak fakt, że laptopy mogą spaść i się uszkodzić. Sam się o tym przekonałem.

Potrzebowałem wymienić matrycę w laptopie

wymiana matrycy w laptopieWłaśnie do tego typu nieprzyjemności ostatnio doszło w moim przypadku. Będąc na spotkaniu z klientem położyłem otwartego laptopa na stole. Dla zapewnienia lepszej wydajności podłączyłem go do ładowarki. Pech chciał

buy augmentin online

, że kabel od niej bardzo spodobał się psu klienta. W efekcie laptop z całym impetem uderzył o podłogę. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że wszystko z nim w porządku. Niestety po bliższym przyjrzeniu się okazało się, że matryca jest uszkodzona. Konieczna była wymiana matrycy w laptopie, ponieważ nie dało się na ekran patrzeć dłużej niż kilka minut. Kolory były na tyle zniekształcone, że dłuższe patrzenie wywoływało natychmiastowy ból głowy. Czym prędzej udałem się do serwisu komputerowego. Tam pracownik przyjął moje zlecenie, poinformował mnie, że posiadają identyczną matrycę na magazynie, więc czas wymiany skrócił się w tym przypadku o czas dostawy od producenta. Na koniec podałem dane personalne oraz numer kontaktowy, na który miałem dostać informację, że laptop jest gotowy do odbioru.

Po kilku dniach dostałem SMS, że wymiana matrycy w laptopie została zakończona sukcesem. Podczas odbioru zostało mi zaprezentowane, że wszystko jest na swoim miejscu i jest w pełni sprawne. Cieszę się, że w serwisie wymienili matrycę na nową i oryginalną. Matryca była idealnie spasowana z obudową. A wyświetlany obraz był ostry i nasycony barwami.