Firmy wysyłają pracowników na popularne wyjazdy integracyjne

Kiedy zaczynamy pracę w nowej firmie często mówią nam, że firma organizuje spotkania integracyjne. Może to być wyjście do kina lub na kręgle. Coraz częściej jednak firmy decydują się na wyjazdy integracyjne dla pracowników. Często nawet zagraniczne.

Popularny wyjazd integracyjny – propozycja dla firm

popularne wyjazdy integracyjnePracuję w branży IT. Popularne wyjazdy integracyjne zagościły też w naszej firmie. Nie byłam nimi specjalnie zainteresowana, bo nie chciałam spędzać czasu wolnego od pracy z ludźmi z pracy. Kiedy jednak zobaczyłam na naszej tablicy ogłoszeń, że planowana jest wycieczka do Białowieży moje opory zniknęły. Kocham ten region Polski. Piękne lasy, czyste powietrze i możliwość spotkania zwierząt w ich naturalnym środowisku. Zgłosiłam chęć uczestnictwa. Wyjazd trwał tydzień. Byliśmy zakwaterowani w drewnianych domkach letniskowych po 6 osób. Wieczorami słuchaliśmy muzyki, rozmawialiśmy, piliśmy wino. Atmosfera była bardzo serdeczna. W dzień organizator zapewnił nam mnóstwo atrakcji. Zwiedzaliśmy Białowieski Park Narodowy, widzieliśmy żubry, kilka razy rozpalaliśmy ognisko. Można było się zrelaksować w pięknych okolicznościach przyrody. Potrzebny był mi taki odpoczynek. Nawet nie wiedziałam jak bardzo. Dowiedziałam się wielu rzeczy o moich współpracownikach, poznałam ich lepiej. Mogliśmy się rozluźnić i korzystać z wolnego czasu. Mogliśmy też korzystać z oferty stadniny koni. Nauczyłam się tam jeździć konno. Nie obyło się bez kilku śmiesznych wypadków. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.

Po tym wszystkim zmieniłam zdanie o wyjazdach integracyjnych. Uważam, że są potrzebne, chociażby po to, by rozładować emocje i miło spędzić czas. Byłam jedną z niewielu kobiet na wyjeździe. Nie ukrywam, że podobało mi się też bycie adorowaną przez kolegów z pracy.