Estetyczne ramy do plakatów

Kiedy chcemy umieścić w naszym domu lub firmie plakat, warto zadbać o to by był on umieszczony w ładnej ramie. Dzięki niej plakat będzie się wyglądał atrakcyjnie i przykuwał uwagę innych osób. Chcąc upiększyć nasz plakat lub umieścić na ścianie nowy, warto przejrzeć ofertę ram dostępną w internecie i sklepach stacjonarnych.

Oferty różnorodnych ram przeznaczonych na umieszczenie plakatu

ramki do plakatówPodstawową wersją ramy w której umieścimy zdjęcie lub plakat jest tzw. antyrama. Nadaje zdjęciu schludny wygląd i można dobrać jej wymiary do naszego plakatu. Kolejną opcją na jego montaż na ścianie są aluminiowe ramki do plakatów. Są bardziej solidne od antyram i wykonane ze sztywniejszych materiałów. Możemy dobrać kolor ramy do odcieni plakatu, dzięki czemu będą pasować do siebie idealnie. Dzięki zastosowaniu ramy aluminiowej nasz plakat nabierze nowego charakteru. Jeżeli chcemy by nasze zdjęcie lub plakat były oprawione w bardzo elegancki sposób, najlepszą opcją w tym wypadku będą ramy drewniane. Są bardzo starannie wykonane, a umieszczenie plakatu w nich jest bardzo proste. Idealnie nadają się zarówno do oprawienia zdjęć w domu jak i w biurze lub gabinecie. Zastosowane w nim drewno spełnia funkcje wizualną ale tez usztywnia plakat. Najczęściej oprawione zdjęcie czy tez plakat możemy powiesić w płaszczyźnie horyzontalnej lub pionowej.

Jeżeli prowadzimy punkty publiczne, sklepy i instytucje kulturalne, dobrą oferta będzie rama plakatowa zewnętrzna. Dzięki niej możemy zaprezentować plakat na zewnątrz, bez obawy o zniszczenie go przez niesprzyjające warunki atmosferyczne. Możemy zamknąć go za pomocą klucza, chroniąc go w ten sposób przed zerwaniem, a  umieszczone w takich ramach nie ulegają blaknięciu. Ich kolory są żywe przez długi czas.