Drzwi drewniane są vardzo trwałe

Dzisiaj pojawił się u mnie w firmie dobry klient. Szefowa poprosiła żebym ją zastąpiła i zajęła się nim. Pracuję w agencji reklamowej i jestem odpowiedzialna za szykowanie reklam i innych gadżetów, które są potrzebne do promocji towarów różnych firm. W agencji pracuję od roku ale do tej pory zajmowałam się drobnymi klientami.

Producentowi spodobały się pomysły na reklamę

producent drzwi wewnętrznych drewnianychSzefowa była ze mnie zadowolona i wspominała, że niedługo dostanę poważniejszego klienta i tak też się stało. Bardzo dobrze nam się współpracowało. Starałam się zapewnić najlepszą obsługę bo to było dla mnie bardzo ważne. Producent drzwi wewnętrznych drewnianych był bardzo cennym klientem dla naszej firmy. Już kilka razy przygotowywaliśmy dla niego katalogi i reklamy i zawsze do nas wracał. Jego towary były bardzo dobrej jakości. Drzwi drewniane wewnętrzne są chętnie wybierane przez klientów. Sama w swoim mieszkaniu mam takie drzwi i wiem, że są warte swojej ceny. Drzwi drewniane polecił mi mój fachowiec, który robił mi remont stwierdził, że takie drzwi można w każdej chwili odrestaurować. Można pomalować je na kolor, który będzie mi pasował do wnętrza czy mi się podobał. Wystarczy je tylko delikatnie przeszlifować. Nie każdy producent daje taką możliwość na swoje drzwi. Miałam to szczęście, że zdecydowałam się na tą firmę, dla której obecnie przygotowywałam reklamę. Miałam sporo pomysłów i w większości zostały one wykorzystane przez producenta drzwi wewnętrznych drewnianych.

Bardzo się z tego faktu cieszyłam. Moja szefowa pogratulowała mi bo rozmawiała później z producentem i bardzo mnie chwalił za kreatywność. Było to dla mnie bardzo motywujące i jak się okazało producent ten został moim stałym klientem. Często przygotowywałam dla niego różne reklamy i je drzwi były chętnie wybierane przez klientów.