Dobry prawnik w Gdyni

Od dziecka zastanawiałam się kim będę kiedy dorosnę. Najpierw marzyłam o byciu aktorką, później rozważałam medycynę jednak tak na prawdę nigdy nie czułam tak zwanego powołania. Kiedy byłam w liceum bałam się, że nie będę wykonywała ciekawego zawodu i z braku pomysłu będę skazana na pracę w podrzędnej firmie za marne pieniądze. Na szczęście tak się nie stało. 

Profesjonalna kancelaria adwokacka

kancelarie adwokackie w gdyniPo ukończeniu szkoły średniej poszłam na studia prawnicze i dziś pracuję jako prawnik specjalizujący się w prawie rodzinnym. Nasza firma posiada kancelarie adwokackie w Gdyni oraz w Sopocie. Świadczymy pomoc prawną w zakresie prawa rodzinnego ale również w dziedzinach takich jak prawo administracyjne, prawo karne czy prawo medyczne. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, z największym zaangażowaniem. Każda sprawa jest inna, a każdy klient chce aby jego sprawa jak najszybciej i jak najlepiej została rozwiązana. Zauważyłam, że właśnie takie podejście, kiedy staramy się zrozumieć potrzeby klienta, jego punkt widzenia, sprawiło że jesteśmy firmą bardzo znaną w Trójmieście. Pamiętam jeszcze początki, kiedy mieliśmy mało spraw i tak na prawdę skupialiśmy się wyłącznie na sprawach rozwodowych i tych dotyczących podziału majątku. Jak się okazało szybko jednak postanowiliśmy się rozwijać zatrudniliśmy nowe osoby i wyspecjalizowaliśmy się w innych dziedzinach prawa. Dziś nie mogę narzekać na brak klientów, czasem wręcz zdarza się, że niestety muszę odmówić pomocy, ponieważ zależy mi aby podchodzić sumiennie do każdej sprawy.

Moja praca jest bardzo wymagająca, stale muszę się uczyć, poznawać nowe zmiany w przepisach prawnych ale jest moją prawdziwą pasją. Całe szczęście wszelkie moje obawy co do pracy się nie spełniły i dziś jestem szczęśliwa, że mogę robić to co sprawia mi taką satysfakcję.