Dobry kocyk to podstawa

Chyba każdy rodzic chce dla swoich dzieci jak najlepiej. Tak działa instynkt. Jednak to wcale nie tylko o instynkt chodzi. Po prostu dzieci to największe szczęście jakie może spotkać rodzinę. Przynajmniej ja wyszłam z tego założenia i doskonale wiedziałam, że mojemu dziecku nic nie zabraknie. A pierwszym zakupem, który poczyniłam pod wpływem chwili i nagłego porywu serca był zakup kocyka minky.

Wszystko jest lepsze z dobrym kocykiem

kocyki minkyDoskonale zdaję sobie sprawę z tego, że w naszym społeczeństwie nadal pokutuje ten głupi przesąd jakoby nie wolno było kompletować dziecięcej wyprawki, gdy jest się w ciąży. Kiedy bowiem miałabym to robić? Gdy dziecko jest już na świecie na takie rzeczy jest już o wiele za późno. Dlatego bardzo szybko zaciągnęłam moją siostrę i przyjaciółkę do stosownych sklepów. Jakoś tak się złożyło, że pierwszym na co padł mój wzrok w sklepie były kocyki minky. I już wtedy doskonale wiedziałam, że cokolwiek by się nie działo – nie wyjdę ze sklepu bez chociaż jednego z tych kocyków. Miękkie, ciepłe, puszyste i kolorowe kocyki od razu podbiły moje serce. W końcu moje dziecko zasługuje na wszystko to, co najlepsze. Nawet w kwestii tak zdawałoby się, że błahej jak kwestia odpowiedniego kocyka. Obecnie mam takich kocyków chyba cztery. I wiecie co? Nie żałuję zakupu ani jednego z nich. Są wszystkim tym, czego mogłabym wymagać od kocyków dla dzieci.

Wiem, że odpowiedni kocyk dla dzieci nie jest najważniejszą rzeczą, którą trzeba im kupić. Jednak bez kocyka ani rusz. Ja już idealne kocyki znalazłam i wiem, że tego już nic nie zmieni. Dlatego teraz bardzo chętnie doradzam innym, by zainteresowali się właśnie kocykami minky. I wiecie co? Dotychczas wszyscy, którym je poleciłam są naprawdę zachwyceni. Nikt nie wrócił z reklamacją.