Dentysta z podejściem do dzieci

 

Moja córka jakiś czas temu skończyła trzy lata. Jest to dziecko, które moim zdaniem rozwija się bardzo dobrze. Niedawno poszła też do przedszkola i dosyć szybko się tam zaklimatyzowała co mnie niezmiernie cieszy. Co jakiś czas spotykam się z koleżanką, która ma syna w takim samym wieku i wtedy wymieniamy się doświadczeniami.

Pierwsza wizyta dziecka u dentysty

dentysta dla dzieci - RzeszówOstatnio powiedziała mi, że była z nim na kontroli u dentysty. Ja nawet nie myślałam o tym żeby z moją córką pójść chociaż zawsze staram się robić wszystko dla jej dobra. Zaczęłam więc się pytać koleżanki gdzie najlepiej na taką wizytę się udać. Bo wiadomo, że musi ją przeprowadzić raczej dentysta, który ma dobre podejście do dzieci. Nie chciałabym żeby córka zniechęciła się po takiej wizycie. Koleżanka powiedziała mi gdzie mam zadzwonić i ile się czeka na wizytę. Ja nie czekając na nic zadzwoniłam tam już tego samego dnia. Był to dentysta dla dzieci – Rzeszów, który przyjmował zresztą blisko naszego domu. Okazało się, że miał jedno wolne miejsce już następnego dnia. Także od razu gdy odebrałam ją z przedszkola poszłyśmy do dentysty. Opowiadałam córce o tym, że tren pan będzie jej oglądał ząbki. Gabinet był duży. Córka troszkę przestraszyła się dentysty pewnie ze względu na fartuch. Jednak ten pan miał tak wspaniałe podejście do dzieci, że zaraz się do niego przekonała. Dentysta pokazał jej całe wyposażenie gabinetu. Córka bez problemu zgodziła się pokazać ząbki. Wszystko było w porządku i nie miałam o co się martwić.

Dentysta dał nawet córce małe prezenty. Dostała małą pastę do zębów a także naklejki. Cieszyła się z tego powodu bardzo. Gdy wyszłyśmy to pytała się mnie kiedy znów przyjdziemy do tego miłego pana. Ja nawet nie przypuszczałam, że ta wizyta może być aż tak udana.