Czy folia one way vision i roll up to dobra reklama?

Jak się najlepiej reklamować w tych czasach? Oczywiście zależnie od tego, jakie mamy aspiracje co do naszej firmy i na ile pozwalają nam nasze finanse. Oczywiście do największej liczby odbiorców dotrzemy przez telewizję radio i internet ponieważ jest to ogólnokrajowa reklama albo nawet ogólnoświatowa.

Folia one way vision to ostatnimi czasy bardzo powszechna reklama

roll upDzisiaj słuchanie radia z Japonii nie jest żadnym problemem. Ale są to drogie formy reklamowania. Co więc można więcej zrobić? Mamy takie opcje jak plakaty, banery lub roll up z poznania na różnych wydarzeniach. A jeśli chcemy pójść trochę dalej? Mamy takie coś jak folia one way vision. Możemy przykleić reklamę wykonaną w tej technologii na szybę naszego pojazdu lub możemy wynająć przestrzeń na szybie autobusów, tramwajów itp. Czy jest to skuteczna reklama? Myślę, że w stosunku do zysków jak najbardziej opłacalna reklama, jednak jest to tylko lokalna reklama. Wiadomo, że mając firmę w Gdańsku nikt nie zabroni nam pojechać do Poznańskiego mzk i wykupić miejsca na reklamę na kilku autobusach. Tylko czy to jest opłacalne? Coś mi się wydaje że nie – ale oczywiście nie jestem specjalistą więc nie mogę stwierdzić jednoznacznie. Co mogę więcej powiedzieć? Reklamować swoją firmę jest na pewno warto. Prędzej lub później ale inwestycja taka się zwróci tym bardziej, ze nie jest to jakaś specjalnie droga inwestycja. Więc jeśli mamy możliwość reklamy to reklamujmy się ponieważ jak już wcześniej jest to bardzo opłacalne.

A celem każdego właściciela firmy jest zwiększenie obrotów przy jak najmniejszych wydatkach – ale jak najmniejsze to nie oznacza przy zerowych wydatkach. Oj nie – tak się nie da. W żadnym wypadku tak nie damy rady zrobić. Najpierw trzeba zainwestować dopiero później oczekiwać większych przychodów. Tak więc reklamujmy się niezależnie na branże w jakiej nasza firma jest.