Co powinnam wiedzieć o depilacji laserowej?

Depilacja laserowa to usuwanie niechcianego owłosienia w określonych części ciała za pomocą wiązki lasera. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny a także bezbolesny. Jest on polecany osobom, u których stosowanie tradycyjnych metod depilacji jest niemożliwe.

Depilacja laserowa – informacje o zabiegu

Depilacja laserowa łódź depilacja laserowa łódźpolega na trwałym usunięciu owłosienia za pomocą urządzenia emitującego wiązkę światła o wysokiej energii. Po serii prawidłowo wykonanych zabiegów włoski nie odrastają. Jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów. Każda kobieta, która jest zabiegana i nie ma czasu na tradycyjne metody korzysta z usług salonów oferujących tego typu usługi. Dzięki temu ich nogi są piękne i gładkie przez wiele tygodni a po serii zabiegów będą gładkie na stałe. Jak przed każdym zabiegiem tak i przy tym należy się odpowiednio przygotować. Miesiąc przez jego wykonaniem nie należy używać samoopalaczy oraz unikać wizyt w solarium. również po zabiegu należy przestrzegać kilku istotnych zaleceń. Po pierwsze nie należy używać antyperspirantów zawierających alkohol, dotyczy to oczywiście pach. Po drugie należy stosować kremy z filtrem. Po trzecie na partie poddane zabiegowi należy ubierać luźną odzież, przynajmniej przez jakiś czas po wykonaniu zabiegu. Naturalnym zjawiskiem po zabiegu jest pojawiający się obrzęk oraz zaczerwienienie, jednak znikną one po kilku godzinach lub dniach.

Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do zabiegu warto o tym porozmawiać ze specjalistom ,który wyjaśni nam dokładnie na czym polega ten zabieg, jakie mogą być jego skutki uboczne oraz opowie nam jak on przebiega i jaki jest czas wykonania. Tylko doświadczony lekarz potrafi przeprowadzić tego typu zabiegi, dlatego warto wybrać sprawdzony gabinet kosmetyczny.