Chłopięce ubranka na chrzest

W kwietniu na świat przyszedł nasz syn. Jest to moje trzecie dziecko, na które zdecydowaliśmy się po prawie dziesięcioletniej przerwie. Od tego czasu, kiedy ostatni raz zostałam mamą, wiele się zmieniło. Rozpoczynając od sposobu pielęgnacji, wychowania, a nawet ubioru. Wszystkiego musiałam się zacząć uczyć od nowa. Teraz przyszło mi się zmierzyć z poszukiwaniem ubranka do chrztu.

Najpiękniejsze ubranie na chrzest dla syna

ubranko na chrzest dla chłopcaWybranie odpowiedniego ubranka, to nie była prosta sprawa. Jako że wcześniej miałam dwie córki, to zawsze wybór ubranka był prosty, bo były to klasyczne białe sukieneczki. A teraz nagle okazuje się, że potrzebuję ubranko na chrzest dla chłopca. Nie mieszkamy w dużej miejscowości, więc nawet nie ma u nas stacjonarnie sklepu, gdzie mogłabym podejść i się rozejrzeć, co mogłabym wybrać dla syna. Znajoma ostatnio chrzciła swoje dziecko, ale niestety ani wiek ani rozmiar się nie zgadzał. Dodatkowo, nasz synek będzie chrzczony w lipcu, więc potrzebujemy czegoś zwiewnego. Kiedy już traciłam nadzieję, że uda mi się coś znaleźć, na pomoc przyszła moja najstarsza córka. Pokazała mi kilka znanych stronek internetowych gdzie bez problemu można znaleźć używane bądź nowe ubrania. Po kilku kliknięciach była w stanie wyszukać mi ubranko o danym rozmiarze i o oczekiwanym stanie. Okazało się, że wybór naprawdę jest spory, a i ceny bardzo korzystne. Jako że ubranko na chrzest zakłada się tylko raz, to nawet te z drugiej ręki były w idealnym stanie.

Z pomocą córek wybraliśmy dla synka muślinowy komplecik. Ponoć to teraz hit modowy, jeśli chodzi o wybór materiału. W komplet wchodziła biała muślinowa koszula z drewnianymi guziczkami, a do tego brązowe, również muślinowe spodnie, a zwieńczeniem ubioru była słodka, mała muszka.