Chęć skorzystania z sauny

Marzy mi się jakiś odpoczynek. Dawno nie miałam urlopu. Mam ciężki okres w pracy, więc muszę się jakoś odprężyć. Myślałam może o jakimś basenie, bądź saunie. Może moja siostra pójdzie ze mną. Mam zresztą taką nadzieję. Muszę z nią o tym porozmawiać, może się na to zgodzi.

Wizyta w pięknej saunie

sauna - bieczOczywiście moja siostra od razu się zgodziła na wspólny wypad. Wzięłyśmy na ten sam termin urlop. Teraz tylko musimy znaleźć jakąś ciekawą saunę. Postawiłyśmy właśnie na tego typu odpoczynek. Mieszkamy w niewielkiej miejscowości, koło Bieczy. Mamy zatem nadzieję, że znajdzie się tam jakaś sauna – biecz tez jest niewielką miejscowością, ale za to jaką piękną. Zajrzałyśmy to Internetu, by sprawdzić, czy w ogóle będzie tam jakaś sauna. Ku naszemu zdziwieniu, okazało się, że faktycznie jest tam sauna. Musimy tam tylko zadzwonić, by upewnić się, czy jest tam wolny termin, w okresie kiedy mamy urlop. Zadzwoniłyśmy tam czym prędzej. Pani w recepcji powiedziała nam, że jest wolny termin. Będzie można tam spędzić godzinę. Jeżeli będziemy chciały skorzystać z innych atrakcji, to również będziemy mogły tam miło spędzić czas. W końcu pojechałyśmy do tej sauny. Jest tam po prostu przepięknie. W samej saunie było po prostu przytulnie, no i oczywiście ciepło. Można było się dobrze wypocić. Dostałyśmy też smaczne napoje, więc było luksusowo. Sam kompleks również robił ogromne wrażenie. Bardzo nam się podobało tam. Jesteśmy po prostu zachwycone.

Na pewno jeszcze nie raz spędzimy tam wspólny czas. Dobrze, że w tym małym mieście jest sauna. Jest to odpowiednie miejsce, do spędzania zimnych wieczorów. Już umówiłyśmy się na kolejną wizytę w saunie. Musimy tylko zarezerwować sobie w pracy czas na urlop. Wyjechałyśmy z sauny bardzo odprężone i wypoczęte.