Ceny komór barycznych

O komorze hiperbarycznej z pewnością słyszał o wiele osób, Jednakże nie każdy wie na czym polega jej fenomen. Tak naprawdę działanie komory jest bardzo proste, a dzięki temu również skuteczne. Dzięki temu jest ona całkowicie bezpieczna i polecane nawet dzieciom.

Ile trwa zabieg w komorze hiperbarycznej?

ile kosztuje komora hiperbaryczna dobrej jakościNa rynku działa kilku producentów komór hiperbarycznych, który udostępniają je klientom biznesowym oraz indywidualnym. Są to specjalistyczne urządzenia, służące do przeprowadzania tlenoterapii prywatnie lub publicznie. Mogą one być jednoosobowe lub nawet kilkunastoosobowe, gdzie zawsze sposób działania jest identycznie. Celem komory hiperbarycznej jest zapewnienie odpowiednich warunków do przeprowadzenia tlenoterapii, czyli umożliwienie stworzenia wyjątkowo szczelnej przestrzeni, do której wprowadzany jest tlen pod trzy razy wyższym ciśnieniem niż atmosferyczne. Jeżeli nas interesuje ile kosztuje komora hiperbaryczna dobrej jakości, to wystarczy przeglądnąć oferty na stronach internetowych producentów lub też pośredników. Najtańsze modele są jednoosobowe i mogą kosztować od 20 do 50 000 zł kropka znacznie większe modele przecina kilkunastoosobowy są warte nawet kilkaset tysięcy złotych i mogą być wykorzystywane w specjalistycznych szpitalach, ośrodkach szkoleniowo-sportowych lub też w centrach rehabilitacyjnych. Cena jednorazowego zabiegu w komorze tlenowej, to koszt od dwustu pięćdziesięciu do trzystu pięćdziesięciu złotych, który trwa od trzydziestu pięciu do pięćdziesięciu minut.

Warto zaznaczyć, że jednorazowo z komory hiperbarycznej nie można korzystać dłużej niż sto dwadzieścia minut, ponieważ może to powodować określone skutki uboczne. Dlatego też specjaliści zalecają aby jednorazowo wykonywać maksymalnie jeden zabieg do 50 minut.