Biała rama idealna na obraz

Nadszedł w końcu moment, w którym mogłam na reszcie skupić się dekorowaniu wnętrza naszego domu. Mąż z odpowiednią ekipą zajmował się postawieniem budynku, a ja miałam się zająć tym, by jak najlepiej zaaranżować każde z pomieszczeń. Oczywiście wszystko wcześniej mieliśmy ustalone z mężem między sobą. Między innymi to, że postaramy się utrzymać biały kolor jako ten dominujący w naszym domu.

Obrazy z pięknymi i białymi ramami

ramy do obrazów białeUwielbiałam jasne kolory, a już najbardziej pasowała mi biel. Dlatego też ustaliłam z mężem, że tak będzie wyglądała większość naszego domu. Oczywiście miałam w zanadrzu jakieś czarne elementy, które miały nadać kontrast, bez którego aranżacja byłaby moim zdaniem zbyt oślepiająca. Bardzo chciałam, by u w naszym salonie wisiały obrazy, które dostałam kiedyś od mojej mamy. Miałam do nich wielki sentyment i nie chciałam chować ich gdzieś w piwnicy. Problemem były jednak ich ramy. Były takie typowo brązowo-drewniane, co w żaden sposób nie pasowało do żadnego miejsca w nowym domu. Potrzebne mi były ramy do obrazów białe, ale takich akurat nie miałam. Powiedziałam mężowi, żeby zmierzył dokładnie obrazy i zakupił białe ramy, dzięki którym moglibyśmy powiesić je w salonie, tak by każdy mógł je podziwiać. Podesłał mi następnie ramy, które znalazł, żeby sprawdzić, czy będą mi pasować. Muszę przyznać, że natrafił na bardzo fajną ofertę, która ratowała mój pomysł z obrazami.

Teraz mogę się cieszyć pięknymi obrazami, które doskonale znałam, bo patrzyłam na nie już od dawna, ale tym razem w nowej aranżacji. Z białymi ramami wyglądały bardziej stylowo i automatycznie bardziej pasowały do nowocześnie zaplanowanego domu. Szczerze liczę na to, że to obrazów w domu pojawi się jeszcze więcej, o ile będą miały takie ramy.