Beciki usztywniane i miękkie dla niemowlaków

Rożki oraz beciki są niezastąpionymi akcesoriami zarówno w wyprawce, jak i w trakcie kilku najbliższych miesięcy po narodzinach brzdąca. Pomagają one utrzymywać stabilnie maluszka, tak, aby zarówno jemu było wygodnie, jak i świeżo upieczonym rodzicom. Ponadto gwarantują miłe otulenie dziecku, które dopiero co całkowicie zmienił swoje środowisko.

Niezastąpiony becik dla maluszków

becik niemowlęcyOprócz nauki trzymania swojej pociechy pomagają także w jej przenoszeniu z łóżeczka do gondoli, czy odwrotnie. Nie obudzi to bobasa, któremu będzie komfortowo i ciepło. Becik niemowlęcy jest bardzo przydatny, jednak przed zakupem warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Głównie chodzi o materiał. Skóra niemowlaków jest niezwykle delikatna oraz narażona na uszkodzenia, dlatego należy zadbać o naturalny i bardzo miękki materiał. Idealnie sprawdzi się bawełniany lub bambusowe tkaniny. W tej roli sprawdzą się wszystkie surowce, które posiadają Certyfikat OEKO-TEX 100 klasa I., co oznacza, że są wolne od szkodliwych substancji oraz tych, które mogą powodować reakcje alergiczne. Rodzice mają do wyboru rożki z usztywnieniem lub miękkie. Więcej osób decyduje się na pierwszy wariant, chociażby dlatego, że jest możliwość wyjęcia podkładki i zrobienie miękkiej wersji. Ceny ich nie są wygórowane, a znaleźć można je już od 30 do 40 zł. Wybrać można również z różnymi wariantami zapięcia. Niektóre posiadają rzepy po zewnętrznej stronie, inne natomiast napy.

Znajdą się także zamykane zamkiem błyskawicznym oraz wiązane na pasek. Ostatnia opcja jest czasochłonna, dlatego odchodzi do lamusa. Rynek ofert jest niezwykle szeroki, dlatego każdy może znaleźć produkt pasujący kolorystycznie do wystroju pokoiku dziecięcego lub w motywach bajkowych. Motywy oraz barwy nie są żadnym ograniczeniem.