Bagażniki motocyklowe Shad

Motocykl do jazdy po torze nie jest zazwyczaj wyposażony w żadne dodatkowe elementy. Jednak jeśli używamy motocykla do dalszych podróży i pokonujemy nim wymagające trasy, to motocykl musi stać się bardziej pojemny. Najprostszym sposobem na przechowywanie rzeczy są torby i kufry motocyklowe.

Kufry i torby motocyklowe

kufry ShadTakie kufry można umieścić zarówno po bokach jak i z tyłu dwukołowca. W zależności od ich rodzaju i wymiarów, potrafią być naprawdę bardzo pojemne. Pojemniki bagażowe służą nie tylko do przewożenia naszych akcesoriów i zakupów. Ale też spełniają funkcję bagażnika, w którym można przechowywać narzędzia, gaśnice, dodatkowy kask czy strój motocyklowy. Kufry Shad o największej pojemności mieszczą nawet dwa kaski motocyklowe. W pojeździe dwukołowym każda ilość dodatkowe miejsca podczas podróży jest niezwykle ważna. Bez zamontowanych kufrów i toreb motocyklista nie może zabrać ze sobą zbyt wielu rzeczy. Może posiadać właściwie tylko to co ma na sobie. Bagażniki motocyklowe zazwyczaj są większa niż kufry boczne. Są też najbardziej stabilne ponieważ znajdują się centralnie na tyle pojazdu. Jeśli motocyklista decyduje się na kufry boczne to warto zadbać o to, aby ważyły one mniej więcej tyle samo. Cięższy kufer może sprawiać dyskomfort podczas jazdy i przeciągać motor na jedną ze stron. Pojemniki motocyklowe wykonywane są z różnych materiałów. Najczęściej tworzone są z miękkiej skóry lub ze sztywnego plastiku.

W zależności od potrzeb motocyklisty można dobrać odpowiedni rodzaj materiału. Wszystkie torby i kufry zamykane są na klucz, po to, aby osoby postronne nie mogły dostać się do zawartości bagażnika. Oczywiście kufry Shad dostępne są w wielu kolorach i wzorach, dzięki czemu zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą odnaleźć coś dla siebie.