Auto dla rocznego dziecka

 

Kiedy nasza pociecha zaczyna stawiać pierwsze kroki, to pękamy z dumy i bardzo jej kibicujemy. To ważny moment w życiu malca, ponieważ od tej pory będzie on stawał się coraz bardziej samodzielny. Warto pomyśleć też o zakupie pojazdów, które uatrakcyjnią mu przemieszczanie się.

Jaki model autka dla dwunastomiesięcznego dziecka?

autka na akumulator dla rocznego dzieckaW nauce chodzenia pomocne są przeróżne jeździki, pchacze, czy rowerki biegowe, które można wprowadzać już od dwunastego miesiąca życia. Jednak można też zapewnić dziecku zupełnie inną atrakcję, w której nie muszą się męczyć pokonując spore dla nich odległości. Autka na akumulator dla rocznego dziecka są świetną sprawą, kiedy chcemy iść z dzieckiem na spacer, a nie chcemy brać wózka. Jest tak, ponieważ posiadają one wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa, dzięki czemu maluch nie opuści pojazdu samowolnie w trakcie jazdy i będzie siedział w optymalnej pozycji. Takie autko może być użytkowane w domu, w ogrodzie, w parku, czy wszędzie tam, gdzie jest kawałek równej drogi. Dla maluchów jazda takim pojazdem będzie wielką przygodą i z pewnością nie będą chciały z niego wychodzić. Decydując się na zakup samochodziku na akumulator, powinniśmy się przede wszystkim kierować ich jakością i bezpieczeństwem. Najlepsze modele muszą posiadać odpowiednie certyfikaty i atesty dopuszczające pojazd do kontaktu z dziećmi. Takie samochodziki na pewno znajdziemy w dobrych sklepach internetowych, które poza atrakcyjnymi cenami, posiadają również bardzo duży wybór modeli.

W sprzedaży dostępne są modele pojazdów elektrycznych na akumulator, które są przeznaczone dla dzieci od pierwszego, lub od trzeciego roku życia. Te pierwsze osiągają niewielkie prędkości rzędu kilku kilometrów, dlatego też mogą być używane przez tak małe dzieci.