Aranżacja wnętrza w małopolsce

Bardzo długo razem z mężem zabieraliśmy się za bardzo duży remont naszego mieszkania. Chociaż wiedzieliśmy od bardzo dawna, iż nasze mieszkanie potrzebuje lekkiego odświeżenia. Generalnie planowaliśmy remont całkowity, ponieważ wszystkie pomieszczanie były nadgryzione zębem czasu. Jednakże nie mieliśmy gdzie wyprowadzić się na czas przeprowadzanego remontu.

Remontowaliśmy i projektowaliśmy wnętrza w całym naszym mieszkaniu

projektowanie wnętrz małopolskieZ racji wspomnianej niemożliwości wyprowadzanie się na czas przeprowadzanego remontu postanowiliśmy, iż będziemy prowadzić prace stopniowo – z pomieszczenia na pomieszczenie. Ewentualnie planowaliśmy przenocować kilka dni w hotelu na czas robot w łazience. Prace z racji tego, iż zostajemy na miejscu musiały przechodzić bardzo sprawnie, tak aby nie zaburzały one naszego dziennego rytmu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wynajęcie najlepszych specjalistów na każdym etapie prowadzonych robót remontowych w naszym małym mieszkaniu. Poszukiwaliśmy dość długo kogoś kto zajmie się aranżacją naszych pomieszczeń. Metodą prób i błędów doszliśmy do wniosku, iż każdego fachowca będziemy szukać w internecie, tak samo było i w tym przypadku. Wpisałam w najpopularniejszą internetową wyszukiwarkę, którą dobrze znałam następującą frazę – projektowanie wnętrz małopolskie. Mieszkaliśmy w Krakowie, ale odpowiadał nam ktoś dojeżdżający do nas, dlatego szukaliśmy w całym województwie. Bardzo szybko poznaliśmy panią, która od wielu lat zajmuje się projektowanie. W jeden dzień sporządziła ona wszystkie projekty, całego naszego mieszkania.

Został nam ostatecznie zaproponowany przez naszą projektantkę wnętrz w województwa małopolskiego styl przewodnie w postaci lekkiego połączanie elementów z nowoczesnego i skandynawskiego nurtu. Projekt wydawał się bardzo ładny i sensowny.