Apartament do wynajęcia w centrum miasta

Od kilku lat zajmuję się wynajmem apartamentów dla firm, lub osób prywatnych. Bardzo lubię swoją pracę. Sama miałam możliwość spędzenia kilku dni w wygodnym apartamencie, z czego bardzo się ucieszyłam. Muszę oczywiście przedstawiać klientom ofertę wynajmu apartamentów. Sam wynajem nie jest drogi, więc chętnych jest bardzo dużo.

Tani apartament do wynajęcia

szklarska poręba - apartamenty do wynajęciaWynająć można apartament mały, lub duży. To wszystko zależy od tego, jaki ktoś ma budżet. Trafiają się tacy, którzy chcą wynajmować apartamenty z wszelkimi wygodami, wtedy muszą dużo zapłacić. Ja na ten moment zajmuję się wynajmem tych tańszych apartamentów, które na przykład nie mają jacuzzi, za to mają inne, na przykład ogromny prysznic, lub sztuczny wodospad na ścianie. Naszą ofertę tanich apartamentów można znaleźć w Internecie, wpisując w wyszukiwarce: szklarska poręba – apartamenty do wynajęcia. Chętnych staram się oprowadzać po apartamencie, albo robię to online, za pomocą specjalnej kamery. Zdalne pokazywanie apartamentu ma również swoje zalety. Klienci, którzy mieszkają bardzo daleko nie muszą specjalnie przyjeżdżać do nas, by obejrzeć apartament. W tej chwili zgłosiło się do mnie pięć osób, które chętne są wynająć tani apartament. Na ten moment mam trzy wolne apartamenty. Może się okazać, że po obejrzeniu ich, chętni zrezygnują, tak często bywa. Moim zadaniem jest jak najlepsze zaprezentowanie obiektu, by potencjalni klienci chcieli go wynająć.

Udało mi się wynająć klientom dwa apartamenty. Niestety na pozostałe nie było chętnych. To i tak więcej, niż się spodziewałam. Tak naprawdę ludzie są bardziej zainteresowani tymi lepszymi apartamentami. Muszę teraz z klientami podpisać umowy i wziąć od nich zaliczkę. Bardzo się cieszę, że ludzie są chętni na nasze apartamenty. Oby było więcej takich klientów. Dla mnie ten dzień jest udany.